Rozwiązania Netrix

Rozwiązania Netrix

Smart XL

Masz dużą firmę? Korzystasz z Comarch ERP XL i chcesz działać sprawniej?

Wybierz aplikacje SMART XL, która powstała w oparciu o analizę potrzeb i oczekiwań użytkowników oprogramowania dla dużych firm Comarch ERP XL (Dowiedz się wszystkiego o Comarh ERP XL tutaj). Twórcy aplikacji postanowili wykorzystać potencjał drzemiący w istniejącym systemie XL poprzez jego rozszerzenie do wersji Smart.

Aplikacja SMART XL to

 • pełna obsługa procesów sprzedażowych,
 • wsparcie w procesie podejmowania decyzji,
 • sprawna komunikacja z Partnerami biznesowymi,
 • obsługa procesów za pomocą uproszczonych i elastycznych interfejsów,
 • segmentacja klientów w oparciu o wiarygodne analizy
 • efektywne planowanie, prowadzenie, rejestracja i analiza kampanii
 • możliwość personalizacji interfejsu oraz możliwość dodania unikalnych funkcji

 

3 główne korzyści posiadania aplikacji SMART XL

1. Elastyczność i rozszerzalność

Aplikacja dedykowana jest klientom, którzy wymagają od systemu ERP nie tylko kompleksowego wsparcia do zarządzania przedsiębiorstwem, ale oczekują przede wszystkim indywidualnych rozwiązań. Aplikacja może być rozbudowana do indywidulanych potrzeb każdego przedsiębiorstwa z dowolnej branży a nawet konkretnych użytkowników. Ponadto oferuje możliwość implementacji dodatkowych funkcjonalności wymaganych przez klienta, których brakuje w Comarch ERP XL.

Istotnym elementem prezentowanego rozwiązania jest to, iż pomimo swej bogatej funkcjonalności pozostaje ono przyjazne i intuicyjne w obsłudze.

2. Wielopłaszczyznowość

Aplikacja Smart XL posiada bogate funkcjonalności wspierające wiele obszarów działalności biznesowej firmy a na jej praktyczny wymiar wpływ mają takie elementy jak:

 • możliwość kompleksowej i efektywnej realizacji procesów sprzedażowych (w tym zamówień) dzięki zastosowaniu przejrzystej konstrukcji kart towarowych oraz kart kontrahentów,
 • automatyczne rejestrowanie dokumentów handlowych, co pozwala na szybki wgląd w stan zamówień oraz ich bieżące monitorowanie,
 • elastyczny interfejs umożliwiający sortowanie, filtrowanie wg wybranych kolumn, maskowanie/odsłanianie wybranych kolumn, pracę na listach z wykorzystaniem zdjęć towarów,
 • system raportowania i tworzenia analiz umożliwiający analizę i przegląd rekordów zgromadzonych w bazie danych sytemu,
 • system zarządzania kontaktami z klientami zarówno w zakresie działań przedsprzedażowych, jak i posprzedażowych umożliwiający m.in. definiowanie i obsługę wieloetapowych kampanii, które mogą być wykorzystywane nie tylko w kontekście marketingowym, ale również jako kampanie serwisowe, windykacyjne czy też zarządzania konkretnymi projektami.

3. Aktualizacje na bieżąco

Niewątpliwą zaletą aplikacji jest fakt, iż wszelkie operacje aplikacji Smart XL wykonywane są na bazie XL online. Oznacza to, że każda zmiana danych jest od razu widoczna dla pozostałych użytkowników, pracujących zarówno w Smart XL, jak i Comarch ERP XL. Poprawia to ergonomię pracy.

 

Jesteś zainteresowany takim systemem informatycznym w Twojej firmie?

WarszawaRzeszów
Adam ŻydzikTomasz Sekuła
+48 723 560 400+48 537 898 260
adam.zydzik@netrix.com.pltomasz.sekula@netrix.com.pl
Lublin 
Daniel KotowskiPiotr Puchala
+48 536 263 013+48 663 623 000
daniel.kotowski@netrix.com.plpiotr.puchala@netrix.com.pl