Systemy Informatyczne

Systemy Informatyczne ERP

Mobilny Business Intelligence

Rozwiązania Mobile BI

Twój biznes na wyciągnięcie ręki

Z aplikacji Comarch Mobile Business Intelligence skorzystać powinny przede wszystkim te osoby, które potrzebują stałego dostępu do najnowszych danych dotyczących sytuacji firmy bez względu na miejsce swojego przebywania. 

Nie musisz martwić się stałym dostępem do internetu – aplikacja pobiera zestaw danych i działa dalej w trybie offline, możesz więc wykonywać późniejsze analizy bez żadnych zmartwień.

Dzięki Comarch Business Intelligence na urządzenia mobilne będziesz mógł podejmować szybkie i trafne decyzje zawsze i wszędzie.

3 kroki do analiz

Raportowanie na urządzeniach mobilnych podzielone zostało na 3 proste etapy:

  • Definiowanie zestawu raportów, jakie chcemy otrzymywać na urządzenie mobilne,
  • Odbieranie analiz na urządzeniu mobilnym dzięki automatycznemu mechanizmowi przesyłania raportów,
  • Analizowanie danych.

Korzystaj z analiz na urządzeniach mobilnych i ciesz się intuicyjną i prostą obsługą. Dzięki aplikacji zaprojektowanej zgodnie ze wszelkimi standardami możesz wykonywać szereg operacji dotykowy z funkcją Multi-Touch.

Odstaw komputer osobisty na bok i wykonuj większość akcji w ramach jednego ekranu na smartfonie lub tablecie. Multi-Touch obsługuje większą ilość gestów, przez co nie musisz już przełączać się wielokrotnie pomiędzy kilkoma oknami i opcjami.

Dzięki automatycznie ustalonemu harmonogramowi zyskujesz na bieżąco aktualizowane raporty i analizy, które dodatkowo mogą być bezpośrednio wysyłane na urządzenia po spełnieniu określonych warunków, np. przekroczeniu minimalnego poziomu zapasów.

Interaktywność i analiza danych

Comarch Mobile Business Intelligence pozwala na prezentowanie i analizowanie danych przy pomocy raportów na wykresach i tabelach ze zmiennym układem danych.

Możesz cieszyć się nieograniczonymi możliwościami odczytywania na wykresach w przystępny sposób pożądanych informacji i prezentować je na jednym z kilku dostępnych układów.

Rozbijanie danych na serie to dodatkowe udogodnienie, które umożliwia wygodną zmianę zakresu prezentowanych danych oraz wygodne przeglądanie wykresów.

Korzystając z różnorodnych funkcjonalności tabel użytkownik może drillować dane, czy też zmienić strukturę wyświetlania lub filtrowania. W ten sposób zyskuje się wygodne narzędzie pomocne w efektywnym analizowaniu danych.

Bezpieczeństwo Twoich analiz

Nie musisz martwić się, że dane dotyczące Twojej firmy trafią w niepowołane ręce. Tworzone analizy zawsze trafiają po wysłaniu na wskazane urządzenia mobilne użytkowników. Raporty dedykowane dla managementu trafiają więc tylko i wyłącznie na urządzenia mobilne właściwych managerów.

Dodatkowym zabezpieczeniem danych przed osobami trzecimi w przypadku kradzieży lub zgubienia urządzenia, aplikacja została wyposażona w system zabezpieczenia hasłem. Funkcja ta może być uruchomiona przez użytkownika w ustawieniach.