Aplikacje mobilne

Systemy Informatyczne ERP

Comarch ERP Mobile Kierownik Sprzedaży

Przekonaj się, że monitorowanie i zarządzanie pracownikami może być łatwiejsze!

Dzięki „Comarch ERP Mobile Kierownik Sprzedaży” menedżerowie oraz regionalni kierownicy sprzedaży odpowiedzialni za zarządzanie pracownikami mobilnymi mogą kontrolować osiąganą sprzedaż z poziomu jednej aplikacji.

Poznaj korzyści aplikacji Kierownik Sprzedaży

  • Łatwość i szybkość planowania wizyt dla pracowników, weryfikacji przeprowadzonych działań oraz podglądu zaplanowanych, które dodatkowo mogą być zrealizowane dzięki Comarch ERP Mobile Sprzedaż,
  • Mapy, które dają możliwość weryfikacji bieżącej lokalizacji pracownika, jak i analizy przebytej przez niego trasy,
  • Komunikator, który pozwala na szybkie wydawane poleceń, jak i przekazywanie pilnych wiadomości,
  • Listy rejonów, pracowników i kontrahentów umożliwiające łatwe i szybkie monitorowanie i zarządzanie,
  • Responsywność (Responsive Web Design) – podstrony aplikacji automatycznie dopasowują się do rozmiarów ekranu danego urządzenia, przez co aplikacja cechuje się wysoką przejrzystością i wygodą użytkowania na urządzeniach mobilnych.

Monitorowanie

Pracownicy przebywający poza siedzibą firmy i realizujący zadania w terenie potrzebują łatwej komunikacji ze współpracownikami. Z drugiej strony osoby zarządzające muszą cały czas monitorować trasy przejazdów przedstawicieli handlowych (rejestrowane w Comarch ERP Mobile Sprzedaż).

Kierownicy ponoszący bezpośrednią odpowiedzialność za konkretnych pracowników w przedsiębiorstwie mogą w prosty sposób za pośrednictwem przeglądarki internetowej:

  • Prowadzić monitoring bieżących pozycji pracowników z widoku mapy,
  • Weryfikować zaplanowane trasy przejazdów oraz ich optymalne wykonanie,
  • Określać indywidualne statusy pracy potrzebne do wykonywania raportów pracowniczych,
  • Sprawdzać pozycje GPS pracowników, w których wykonane zostały operacje takie jak np. rozpoczęcie dnia pracy, zatwierdzanie zamówień, wykonanie zdjęcia z Comarch ERP Mobile Sprzedaż i inne,
  • Wysyłać ważne komunikaty do konkretnych pracowników.

Prostota działania, maksimum zadowolenia

Aplikacja mobilna cechuje się intuicyjną i prostą obsługą, zaprojektowana została zgodnie z obowiązującymi standardami, w tym z uwzględnieniem z urządzeń dotykowych z funkcją Multi-Touch.

Inną zaletą aplikacji jest jej mobilność. Użytkownik może cieszyć się szeroką dostępnością na dowolnym urządzeniu, które posiada dostęp do Internetu. Smartfony i tablety obsługują większą ilość gestów, przez co użytkownik może wykonać więcej akcji w ramach jednego ekranu.

„Mała książeczka o mobilności”,  czyli 13 skutecznych jak oderwać swój biznes od biurka

Rozwój nowych technologii oraz rosnąca potrzeba użytkowników w zakresie szybkiego dostępu do Internetu wpływają na przewagę urządzeń mobilnych nad klasycznymi telefonami i komputerami. Dowiedz się więcej o zmieniającym się otoczeniu oraz przekonaj się o przewadze rozwiązań mobilnych w biznesie.