Systemy Informatyczne

Systemy Informatyczne ERP

Comarch ERP e-Sklep

Czy handel internetowy w Polsce się opłaca?

Sektor e-commerce jest aktualnie jednym z najprężniej rozwijających się rynków w kraju – jego szacunkowa wartość w 2015 r. sięgała ponad 38 mld zł. Sklep internetowy jest dobrym sposobem na dodatkowe źródło przychodu, ponieważ:

 • uzupełnia sprzedaż stacjonarną
 • oraz generuje niższe koszty.

Co więcej, nie musisz posiadać specjalistycznej wiedzy informatycznej – wszystko, co musisz zrobić, to dobrać odpowiedni system informatyczny, a my Ci w tym doradzimy.

Sprawdź 5 kluczowych składników sprzedaży internetowej, na które pozwala Ci e-Sklep dostarczany przez nas przy współpracy z Comarch:

Zobacz, jak proste jest sprzedawanie online!

Dzięki rozwiązaniom informatycznym Comarch ERP jesteś nie tylko o krok przed konkurencją, ale też i możesz prowadzić sprzedaż niemal od razu. Uruchom Comarch ERP e-Sklep i ciesz się wszystkimi funkcjonalnościami bezpłatnie przez 30 dni.

Pomożemy Ci otworzyć Twój własny E-sklep. SKontaktuj się z doradcą w Twojej okolicy:

WarszawaRzeszów
Adam ŻydzikTomasz Sekuła
+48 723 560 400+48 537 898 260
adam.zydzik@netrix.com.pltomasz.sekula@netrix.com.pl
Lublin 
Daniel KotowskiPiotr Puchala
+48 536 263 013+48 663 623 000
daniel.kotowski@netrix.com.plpiotr.puchala@netrix.com.pl

9 korzyści i wyróżników Comarch ERP e-Sklep

 1. Mobilna wersja – to interfejs, zaprojektowany z myślą o urządzeniach mobilnych takich jak smartfony czy tablety. Dzięki temu Klienci sklepów opartych o oprogramowanie Comarch ERP e-Sklep mogą dokonywać zakupów z dowolnego miejsca. Funkcjonalność ta jest niezwykle ważna zwłaszcza w branżach gdzie zakupy dokonywane są pod wpływem impulsu.
 2. Integracja z dużymi serwisami handlowymi – dzięki integracji z takimi portalami jak Allegro czy wszystko.pl możliwe jest szybkie wejście na internetowy rynek oraz stałe zwiększanie swoich dochodów dzięki dodatkowym kanałom sprzedaży. Kolejnym atutem jest fakt, że aukcje na Allegro można wystawiać w bardzo łatwy sposób, a towary w serwisie Wszystko.pl dodają się w pełni automatycznie i co ważne, zupełnie za darmo.
 3. Łatwa edycja grafiki – możliwa jest dzięki mechanizmom pozwalającym zmieniać wygląd sklepu na kilka sposobów. Od najprostszej metody „przeciągnij i upuść” bezpośrednio na stronie sklepu przez import gotowych szablonów graficznych po wielozadaniowe edytory CSS, dzięki którym możliwa jest prawie nieograniczona modyfikacja wyglądu sklepu.
 4. Integracja z Comarch ERP pozwala w szybki sposób eksportować towary do sklepu, sprawnie zarządzać stanami magazynowymi, oraz sprawnie obsługiwać zamówienia. Jest to jedyne oprogramowanie sklepu internetowego w pełni zintegrowane z popularnymi na rynku systemami Comarch ERP. Dzięki temu sprzedaż jest łatwiejsza i automatyczna.
 5. Dodatkowe integracje – sklep internetowy nigdy nie będzie niezależną jednostką działającą w Internecie. Do prawidłowego funkcjonowania potrzebuje szeregu integracji m.in. z systemami płatności, firmami kurierskimi, systemami porównywania cen czy z systemami ocen Klientów. Comarch ERP e-Sklep posiada kilkanaście integracji z najpopularniejszymi dostępnymi w Polsce usługami dla branży e-commerce.
 6. Pakiet dodatków – założenie sklepu internetowego to dopiero pierwszy na drodze do dużych zysków ze sprzedaży internetowej. Zdajemy sobie sprawę, że początkujący e-Sprzedawca ma przed sobą szereg wyzwań, którym musi sprostać. Dlatego powstał pakiet dodatków zawierający szereg rabatów oraz darmowych usług wynegocjowanych specjalnie dla Klientów Comarch ERP e-Sklep. Pakiet dostępny jest dla wszystkich, którzy zamówienie na to oprogramowanie w wersji płatnej lub demonstracyjnej.
 7. Pozycjonowanie – jest jednym z najważniejszych elementów o jakie powinien zadbać każdy sklep internetowy po zbudowaniu oferty. Zadbaliśmy o to, żeby nasze oprogramowanie było zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarek takich jak Google. Regularnie wprowadzamy kolejne udoskonalenia dostosowując się do zmiennych warunków. Dzięki temu sklepy oparte o Comarch ERP e-Sklep łatwiej trafiają na pierwsze strony wyników wyszukiwania.
 8. Powiadomienia SMS – dzięki integracji Comarch ERP e-Sklep z systemem SerwerSMS, właściciele sklepów mają możliwość wysyłania powiadomień o zrealizowanym zamówieniu do swoich Klientów. Dzięki tej funkcjonalności szybko mogą podnieść jakość obsługi Klienta, która szybko może przełożyć się na wzrost zamówień.
 9. Facebook shop – ten najpopularniejszy serwis społecznościowy przyciąga codziennie ogromną ilość użytkowników. Dzięki Comarch ERP e-Sklep możliwe jest wykorzystanie tego potencjału i otworzenie sklepu wewnątrz tego serwisu.

 

Poznaj funkcjonalności Comarch e-Sklep

Comarch ERP e-Sklep to narzędzie do prowadzenia sprzedaży internetowej. Oferowane jest w wersji stacjonarnej do instalacji na własnym serwerze oraz w wersji usługowej. Oprogramowanie w wersji usługowej w całości funkcjonuje w chmurze Comarch, oznacza to że dostępne jest z każdego miejsca i z każdego komputera oraz urządzenia mobilnego. Wystarczy dostęp do Internetu oraz przeglądarka internetowa. Wszystkie dane przechowywane są na zabezpieczonych serwerach Comarch Data Center.

Gotowy sklep internetowy i wsparcie dużego Partnera

Gotowy sklep internetowy i wsparcie dużego partnera

Skuteczna sprzedaż w Internecie

Skuteczna sprzedaż w Internecie

Pełna integracja z systemem ERP – element, który trudno przecenić

Pełna integracja z systemem ERP - element, który trudno przecenić

Brak limitów i pełne wsparcie dla ciągłego rozwoju

Brak limitów i pełne wsparcie dla ciągłego rozwoju

Jesteś zainteresowany e-sklepem? Skontaktuj się z naszymi doradcami, a pomogą Ci go otworzyć:

WarszawaRzeszów
Adam ŻydzikTomasz Sekuła
+48 723 560 400+48 537 898 260
adam.zydzik@netrix.com.pltomasz.sekula@netrix.com.pl
Lublin 
Daniel KotowskiPiotr Puchala
+48 536 263 013+48 663 623 000
daniel.kotowski@netrix.com.plpiotr.puchala@netrix.com.pl