Systemy Informatyczne

Systemy Informatyczne ERP

Analityka Biznesowa

Analityka biznesowa

1. Raporty

Ciesz się prostą i przejrzystą analizą danych dzięki rozwiązaniom raportowym dostarczanym przez Comarch Business Intelligence.

Zamień skomplikowane i nieczytelne dane w przystępną i uporządkowaną wiedzę w formie zestawień, wykresów i map. Korzystaj z potężnych możliwości raportowania ad-hoc i in-memory.

2. Dashboardy

Szeroki zakres informacji prezentowany jest w różnorodny sposób poprzez interaktywne pulpity menadżerskie. Wyświetlany jest stan bieżących działań, co dodatkowo umożliwia sprawne podejmowanie decyzji. 

Korzystanie z dashboardów to gwarancja praktycznych analiz w trakcie wielowątkowego monitorowania sytuacji w każdej firmie.

3. Analizy What-if

Dzięki analizom What-if w kreatywny sposób możesz testować procesy i symulować efekty końcowe. Korzystając z kilku wersji scenariuszy możesz w szybki i prosty sposób przeprowadzić symulację wartości, czy też przeanalizować wrażliwość procesu na zmiany kursów walut, a nawet cen surowców i wielu innych.

4. Wskaźniki efektywności (KPI)

KPI, czyli kluczowe wskaźniki wydajności, można zdefiniować jako dostarczanie kluczowych danych o wydajności i efektywności działań prowadzonych w przedsiębiorstwie. KPI pozwalają więc zrozumieć każdemu przedsiębiorcy, jak dobrze jego firma radzi sobie w odniesieniu do założonych celów i zadań strategicznych.

5. Mapy

W środowisku biznesowym prezentacja danych na mapach ciągle zyskuje na popularności. Analiza danych prezentowanych na mapach doceniana jest przez użytkowników ze względu na swoją wielką wartość oraz nowe możliwości. Wizualizacja danych na mapach pozwala więc na łatwiejsze organizowanie i zrozumienie zachodzących złożonych zjawisk w biznesie.

Połączenie danych geograficznych, demograficznych i lokalizacyjnych z informacjami pochodzącymi z raportów firmowych pozwala więc na uzyskanie krytycznych i jasnych poglądów, jak również sprzyja optymalizacji najważniejszych procesów.

Jesteś zainteresowany takim systemem informatycznym w Twojej firmie?

WarszawaRzeszów
Adam ŻydzikTomasz Sekuła
+48 723 560 400+48 537 898 260
adam.zydzik@netrix.com.pltomasz.sekula@netrix.com.pl
Lublin 
Daniel KotowskiPiotr Puchala
+48 536 263 013+48 663 623 000
daniel.kotowski@netrix.com.plpiotr.puchala@netrix.com.pl